Ортопедичне взуття для дітей інтернет-магазин

Ортопедичне взуття для дітей інтернет-магазин

Сьогодні темою нашої розмови буде як і завжди на цьому проекті – ортопедичне взуття для дітей інтернет магазин. Таку тему ми обрали не випадково, адже сьогодні все більше і більше батьків економлять кошти та купляють дитяче ортопедичне взуття в інтернеті, в спеціалізованих магазинах, де є і нормальний вибір й актуальні ціни. Що можна сказати про таку «тактику»?

купить ортопедическую обувь детскую

В цілому, вона правильна, адже фактично ви придбаєте те саме взуття для дитини що й у вашому ортопедичному салоні у місті, проте за ціною що є більш приємною та, як правило, вибираючи з великої кількості виробників та моделей. Більшість фізичних магазинів дитячого орто-взуття такого асортименту позбавлені. Наприклад, в нашому інтернет-магазині ви можете обрати будь-яку модель з понад 250 варіантів, в той час як у більшості магазинів ортопедичного взуття ви обираєте не більш як з 50 моделей, і то на всі сезони та типи.

ortopedichne-vzuttya-dlya-ditej-internet-magain

Ну не будемо рекламувати, просто коротко розглянемо «підводні камені» купівлі взуття дитині з ортопедичними властивостями в магазині в мережі інтернет. Для зручності ми коротко окреслимо ті позиції, ті пункти, на які радимо звернути увагу. Ми їх дотримуємося і переконані, що всі «нормальні» магазини дитячого ортопедичного взуття в інтернеті повинні також цього притримуватись.

На що звернути увагу купуючи в інтернет-магазині ортопедичне взуття для дітей

Перш за все радимо звернути у вагу на те, яким чином оформлений магазин зовні. Якщо власник не утрудився «вкласти» в дизайн та розвиток зовнішнього вигляду магазина хоча б трохи коштів, очевидно він не бачить й перспективи. Можна припустити, що магазин нормальний, але має мінімалістичний дизайн тощо. Ортопедичне взуття для дітей інтернет-магазин не обов’язково повинен презентувати з пафосом, проте… ті кого хоча б раз «кидали» в інтернеті погодяться, що коштовний сайт шахраї замовляти не будуть. В решті решт, замовляючи ортопедичне, як правило коштовне, дитяче взуття в інтернеті, ви будете більш спокійно очікувати його доставки за передплатою з магазина, який красиво оформлений.

Друге, на що треба звернути увагу, а фактично – перше, з функціональної точки зору, це якість обслуговування. Тут ми маємо на увазі не загальну якість, вона стане відомою лише по отриманню пакунка взуття та швидкості оформлення в магазині замовлення, відповідності замовлення та того що прийшло і таке інше. Маємо на увазі те, яким чином з вами починають спілкуватись, як кваліфіковано відповідають з приводу вашої проблеми, чи то радять вам компетентно взуття для дитини при вальгусі, варусі… напевно ви вже розумієтесь на дитячому ортопедичному взутті та зможете оцінити. Якщо вам вже «на старті» не можуть чітко відповісти, чи є сенс замовляти?!

Прийде не те, що ви очікували… З цього приводу, ми обґрунтовано критикуємо продавців, які продають ортопедичне взуття на Клумбі, Кідстафі та інших ресурсах, по-суті здійснюючі його перепродаж. З економічної точки зору це не проблема, проблема в тому, що такі продавці хоча й виставляють дуже «приємну» ціну, проте не можуть якісно порадити і якщо покупець взуття в мережі інтернет добре розуміється, не проблема, а от якщо ні… буде горе. Звертайте на це увагу.

Асортимент в інтернет магазині ортопедичного взуття для дітей

Як правило, нормальні інтернет магазини ортопедичного взуття пропонують широкий асортимент для покупців. Якщо ж ви бачите сайт на якому розташовано 25-35 позицій, це повинно вас трохи насторожити. Так, вам може пощастити і ви швидко купите ту пару на яку розраховували, однак будьте уважі стосовно пропозицій замовлення взуття!

Багато продавців не можуть забезпечити нормальний асортимент та навіть мінімальну наявність взуття для дітей у магазині, хоча на вітрині інтернет-магазину – в них «широкий» вибір. Вони пропонують зробити замовлення та за 3-5, інколи 5-7 днів доставити товар. Не радимо до таких звертатись! Ми працюємо з більшістю вітчизняних виробників, і взуття на замовлення роблять сьогодні в середньому від 10 до 21 дня. Ви просто зачекаєтесь! Не марнуйте час, навіть якщо дорожче – переплатіть 50 грн. в іншому місці та забирайте відразу. Гарантуємо – вийде дешевше в решті решт!

Про що запитати у продавця в інтернет магазині ортопедичного дитячого взуття

Ортопедичне взуття для дітей інтернет-магазин продає не просто як товар, а як відповідне рішення проблеми, тому до продавця вам необхідно поставити ряд запитань, деякі з яких є критичними для здійснення замовлення. Перш за все зверніть увагу, та певно ви це вже знаєте, що покупати в інтернеті взуття за розміром – цілковите божевілля! Різні виробники – однакові розміри, проте зовсім різні довжина та ширина устілки, підйому й ще багато чого. Ще перед дзвінком у магазин чи перед оформленням замовлення через кошик, вам необхідно чітко виміряти довжину стопи дитини. Якщо у вас не було раніше «проблем» цього вистачить, якщо були нюанси по підйому та ширині стопи – міряємо й ці параметри. Як поміряти довжину стопи в картинкам, ми писали раніше, ви можете використати це досвід.

Після цього запитайте консультанта продавця, чи відповідає розмірна сітка виробника реальним значенням. Запевняємо, та підтверджуємо власним досвідом, що у більшості виробників розмірні сітки не зовсім точно відповідають реальним розмірам.

З власного досвіду…

Наприклад, виробник Екобі (Ecoby), зазначає, що для 23 розміру ортопедичних босоніжок для дитини – 14,5 см довжина устілки. Переміряємо – там реально 14,8 см. Не критично? Правильно? Та ні, реально критично! Якщо батьки беруть «про запас», і розраховують на запас у 0,6 см як це і повинно бути, то на практиці виходить вже майже 1 см, а це не правильно, бо у виробника в устілку вшит супінатор і його положення не в тому місці зашкодить дитині.

Отже, радимо переконатись та запитати у продавця, чи то дані з заводу, чи то власний досвід, краще перевірити. Проблема не в тому що вам не повернуть взуття чи гроші, проблема в тому, що ви витратите на доставку з сучасними цінами – на обмін, не менш як 100 грн. Воно вам потрібно?

Окремі індикатори «порядності» інтернет магазину взуття для дітей

Крім зазначеного, радимо вам звернути увагу на ще й на такі моменти. Ортопедичне взуття для дітей інтернет-магазин, як правило повертає без проблем. Точніше повертає кошти чи обмінює взуття на інший розмір чи модель. Якщо ж з початку це не зазначено, чи продавець (а таких багато з тих хто продає ортопедичне взуття на Кідстафі, Клумбі, ОЕлІкс та ін. сервіси) вам заявляє що взуття обміну не підлягає – радимо не зв’язуватись з таким магазином.

Зверніть увагу й на оплату за доставку. Наприклад, в інтернет магазині Ортошуз (OrtoShoes), ми оплачуємо доставку більшості моделей при передплаті, і ви економите майже 60 грн. на доставці.

Радимо також звернути увагу на розташування такого магазину, його наявність на картах Гугл та Яндекс, наявність у каталогах та відгуки про його роботу. В тому числі й на відгуки на сайті по різних товарах, тих що ви замовляєте. Якщо відгуки лише позитивні – вони скоріш за все фейкові. Ортопедичне взуття для дітей інтернет-магазин навряд чи вам доставить чи доставить але не належної якості. На негативні відгуки також обережно звертайте увагу – часто це суб’єктивна точка зору, яка не має нічого спільного з дійсністю.

Поделиться этой записью

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Позвонить консультанту