Взуття дитяче ортопедичне купити, Україна

Яке взуття можна назвати ортопедичним

Останнім часом все більше дітей потребують якісного взуття. Таке взуття найчастіше називають «ортопедичне взуття для дітей», роблячи тим самим нахил у бік його основних якостей. Нажаль, враховуючи ринкову кон’юнктуру, багато виробників у погоні за рівнем продаж випускають у продаж цілі тисячі моделей роблячи наголос на тому, що це ортопедичне взуття. Можна було б закрити очі на недобросовісну діяльність таких виробників та продавців, якщо б не реальна шкода від такої «обувочки», яка явно перевищує умовну межу мовчання. Як кажуть, не все те золото що блищить, і не все взуття ортопедичне насправді!

дивитись більше моделей диятчого ортопедичного взуття

З урахуванням усіх підводних каменів, рекомендуємо вам до того як купити дитяче взуття ортопедичне, пересвідчитись у його реальних якостях. Передусім необхідно звернути увагу на те, що б взуття було правильної форми – не звужений носок, наявність гнучкої підошви з перекатом у носовій частині. Не завадить й каблук, і у разі його наявності необхідно поцікавитись щоб на відповідній парі ортопедичного взуття для дітей було ще й його продовження, так званий каблук Томаса (до половини лівої частини взуття, внутрішньої). Слід поцікавитись й фіксацією стопи, подивіться щоб ортопедичне взуття для дітей мало фіксатори будь-якого типу по всій довжині підйому – тобто на ньому були або липучки, або шнурки чи застібки – головне щоб ніжка дитини надійно утримувалась.

Рекомендуємо звернути увагу й на особливостях його виробництва – подивитись чи є всередині відкриті шви, стики та які-небудь речі що можуть подряпати ніжку дитини? Як не дивно, однак дуже багато з найбільш поширеного виду взуття як то ортопедичні босоніжки, дитяче демісезонне взуття, дитячі туфлі ортопедичні – мають внутрішні шви! З точки зору правил виробництва ортопедичного дитячого взуття, це неприпустимо (!), всі шви повинні бути приховані, жодної ниточки не повинно стирчати всередині пари. Особливо це не припустимо, коли мова йде про дитячі ортопедичні босоніжки – які носять без шкарпеток, натирання ніжки в такому випадку це лише питання часу…

Дитяче ортопедичне взуття: потрібне чи ні

Розібравшись з тим, яке саме взуття можна відносити до ортопедичного, не завадить з’ясувати і питання – а чи потрібне таке взуття взагалі, якщо так, то кому саме? Відповідь можна розтягнути на багато абзаців, проте ми спробуємо її надати дуже лаконічно для того щоб вона була зрозуміла для всіх. В Україні наразі існує тенденція на поділ всього взуття на ортопедичне та неортопедичне, і саме через це важко визначитись з його призначенням. Необхідно зауважити, що в цілому, ортопедичне взуття для дітей є нормою, і його необхідно носити всім дітям без виключення. При цьому, під «ортопедичним» ми розуміємо взуття таке, що відповідає державним стандартам, не шкідливе для дітей. В нашому магазині таке взуття ми класифікуємо як профілактичне ортопедичне взуття для дітей.

Всі інші непрофілактичні моделі, як правило призначаються  у випадках наявності певних деформацій стоп у дитини, зокрема при вальгусі, варусі або у випадку плоскостопості. При цьому, всі моделі взуття що «підходять» для вальгусу, плоско-вальгусу та плоскостопості можна носити дітям навіть без таких показань та діагнозу, для профілактики даних явищ. Що стосується взуття яке показане при варусних деформаціях стоп дитини, то таке взуття не слід носити без належних показань та рекомендацій, адже це може зашкодити дитині. Носіння ж дозволеного взуття ортопедичного, дозволяє запобігти багатьом негативним явищам, і зберігати здоров’я дитини.

Висновок напрошується простий: хоча ортопедичне взуття дітей як правило не цікавить, воно наразі їм конче необхідне… Якщо ви хочете щоб ваша дитина була здорова, радимо купляти ортопедичне взуття для дітей.

Купити дитяче ортопедичне взуття, Україна

Що ж стосується одного з ключових питань, яке постає перед батьками, коли вони вже остаточно вирішили піклуватись про здоров’я дитини – де ж це дитяче ортопедичне взуття купити, то можемо зауважити, що на нього немає простої відповіді. Чому? Все дуже просто! Велике розмаїття інтернет магазинів дитячого ортопедичного взуття, а також велика кількість дитячих ортопедичних салонів зумовлює виникнення складнощів та сумнівів у батьків при купівлі. Крім того, останнім часом, суттєво збільшилась кількість виробників такого взуття, вже не один рік можна придбати взуття Екобі, Ортобі, Сурсіл орто (який до речі вже давно український!). Крім того, всі знають що можна купити взуття Ортекс, Форест орто, Ортофут та Орто+. Всі вони гідні, та вибір за вами. Кожен виробник має свої переваги, які ми спробуємо розглянути далі.

Зараз же пропонуємо вам розглянути певні проблеми, що можуть виникнути при купівлі. Перш за все це питання повноти та підйому взуття. Коли ви купуєте дитяче ортопедичне взуття, радимо звернути увагу на ці питання, зокрема, поцікавитись в магазині та за телефоном в інтернет-магазині, які загальні параметри за повнотою ноги дитини для певної моделі та підйом? Яка кількість взуття повертається через те, що не підходять ці параметри? І так далі… Переконуємо, що окрім довжини устілки, з’ясовуючи ці дані ви зекономите купу часу та нервів при в процесі покупки дитячого ортопедичного взуття.

Виробники дитячого ортопедичного взуття, що можна купити в Україні

В цілому, в Україні наразі немає жодних проблем з вибором виробників взуття для дітей, ортопедичного… Ви можете купити ортопедичні босоніжки Ecoby, дитячі ортопедичні туфлі Orthobe, демісезонні ортопедичні черевики Сурсіл орто. Також за невеликі кошти можна придбати ортопедичне взуття Ортекс, а у випадку, якщо ви шукаєте якість можна придбати 4Rest orto або взуття інших виробників. Крім того, багато інтернет магазинів ортопедичного дитячого взуття пропонують придбати взуття Woopy, Cezara, Zdrava Obuvka, Aurelka, Theo leo та багато інших.

В той же час пропнуємо звернути увагу на те, що є сенс при виборі та купівлі дитячого ортопедичного взуття надати перевагу таким відомим вітчизняним виробникам, купуйте українське ортопедичне взуття Екобі, Ортобі, Орто+, Ортекс та ін. Не забуваймо про Сурсіл орто, який нещодавно теж став автономним українським (м. Бровари). В кожного з них є власні переваги, наприклад, взуття Екобі має гарний вигляд, помірні ціни та високу якість, взуття Ортекс – помірна якість, проте дешеві ціни тощо. Більш докладно про виробників ви можете дізнатись у нашому довіднику.

Позвонить консультанту